Листопад почався чудовою новиною: у ЖК бізнес–класу «Crystal Avenue» на Петропавлівській Борщагівці розпочався продаж третьої черги! І хоча квартири розкупають дуже швидко, але ще швидшими темпами триває будівництво комплексу.

Друга черга, у якій, нагадуємо, завершено монолітно–каркасні роботи на рівні 10 поверху, поступово «обростає» керамічною цеглою. Будівничі займаються зовнішніми, цегляними, стінами, зупинившись на рівні 7 поверху. Не відстає і встановлення внутрішніх міжквартирних стін із газоблоку. На сьогодні ці роботи ведуться на 6 поверсі.

У третій черзі практично завершено заливку вертикальних конструкцій і встановлення плити перекриття 3 поверху. Ще один тип робіт – монтаж трьох монолітних сходів з 1 на 2 поверх.

Прибудинкова територія комплексу вже зараз радує око, незважаючи на пізню осінь. Але її облаштування ще не закінчено: наразі робочі закінчили формування пологих схилів між першою і другою чергами ЖК і посіяли на цих схилах декоративну газонну траву.

Нагадуємо, що в кожній із трьох черг комплексу ще можна придбати квартири. Якщо в першому будинку, що вже зданий в експлуатацію, залишилися тільки пентхауси з ремонтом і без нього (та з шикарними подарунками від «НоваБудова»), то в другій і третій чергах можна обрати житло на абсолютно будь–який смак!

Телефонуйте до нас: (044) 499 25 67; (067) 663 89 35. Адреса відділу продажу: с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 14–А.