Привіт футбольним вболівальникам! Як знають усі, хто знайомий з компанією «НоваБудова», ми не лише будуємо житло для вас, але й приймаємо участь у соціальних проектах. А особливо тих, що спрямовані на запровадження здорового, активного способу життя. Одним з таких є спортивна академія UCSA, де 28-29 жовтня відбувся перший турнір з футболу.

Турнір пройшов на новому критому футбольному полі, відкритому академією UCSA. В турнірі прийняли участь діти віком 14-15 та 16-17 років. Загалом долучилось 8 команд зі шкіл Боярки, Тарасівки, а також Вишневого.

Призові місця посіли 3 школи міста Боярка. Почесне 1-ше місце отримала школа №1, друге місце посіли учні школи №3, а третє місце виборола школа «Виноградник». Переможці були  нагороджені кубками, медалями і отримали приємні подарунки. Задоволеними рівнем проведення турніру залишились і  учасники, і вболівальники.

Захід пройшов за підтримки компанії «НоваБудова» та громадської спілки «Новий шлях». А організатори висловлюють бажання зробити цей футбольний турнір регулярним і проводити його двічі на рік під час весняних і літніх канікул.

Ми раді долучатися до таких проектів та популяризувати здоровий та бадьорий спосіб життя серед дітей та підлітків, адже корисні звички, активність та радість перемог – одні з найважливіших запорук щасливого майбутнього!