Двоповерхові пентхауси в ЖК «Crystal Avenue» під офісні приміщення

Акційна пропозиція на дворівневе приміщення площею 166,22 кв. м

Радимо звернути увагу на особливу акційну пропозицію від ЖК «Crystal Avenue». Купуючи останній пентхаус у ІІ черзі комплексу площею 166,22 кв. м ви отримаєте не лише велике приміщення під власний бізнес у вже готовому й зданому в експлуатацію будинку.

Також компанія «НоваБудова» подарує вам надсучасний стильний макбук, щоб зробити вашу роботу в новому офісі ще більш продуктивною.

 

Пентхаус під офіс – це можливо?

Продумані планування та великі площі роблять пентхауси чудовою опцією для тих, хто шукає офісне приміщення, але прагне чогось більшого, ніж банальний перший поверх або й узагалі цокольне приміщення.

Можливість перепланування. Великі площі та продумані планування включають у себе, крім кімнат, також кухню-вітальню, гардеробну кімнату (опціонально), 2 санвузли. Завдяки чудовому плануванню ці приміщення можна легко переформатувати в офіс для невеликої компанії, яка шукає офіс неподалік від метро, з гарною інфраструктурою та транспортною розв’язкою, але не хоче віддавати за нього всі гроші світу.

А якщо ви є власником квартири в ЖК «Crystal Avenue», то наявність офісу на території комплексу зекономить масу часу, яку всі інші щодня витрачають на дорогу до роботи й назад.

 

У чому полягають переваги пентхаусів як офісних приміщень?

У кожному будинку ЖК бізнес-класу «Crystal Avenue» є двоповерхові приміщення на 16-17 поверсі, які відкривають для своїх власників чудові можливості.

► З найвищих поверхів ви отримаєте чудовий краєвид на Київ або на місцевий парк із озером.

► Чим вище офіс, тим чистіше повітря і тим менше шуму навколо. Насолоджуйтеся не лише краєвидами, але й тишею.

► Власний двоповерховий офіс – це престижно. Нехай ваше робоче місце відповідає вашому статусу.

Такі приміщення мають оптимально підходять для втілення в життя будь-яких інтер’єрних рішень, залежно від того, яким ви бачите ваш майбутній офіс. На сьогодні в ЖК «Crystal Avenue» доступні планування площею від 76,48 кв. м до 166,22 кв. м.

Однак це ще не все!

Купуючи таке двоповерхове приміщення під ваш бізнес, окрім згаданих «плюсів», ви отримаєте ще ряд інших переваг, які доступні для всіх мешканців комплексу.

► Безпека та комфорт. ЖК «Crystal Avenue» має закриту територію, охорону та цілодобове відеоспостереження. Територія комплексу також має зони для відпочинку та прогулянок.

► Розвинена інфраструктура. У ЖК є власний великий супермаркет мережі «Сільпо» й інші комерційні приміщення. Поруч із комплексом також знаходяться різноманітні ТЦ і гіпермаркети («Епіцентр», «4ROOM», «Ашан»), магазини, інші заклади комерційного та соціального спрямування й навіть парк із озером.

► Два паркінги. На території комплексу доступний підземний і наземний паркінги.

► Чудова локація. ЖК розташовано лише в 300 м від Києва та в 7 хв. їзди від м. «Житомирська». Також поруч знаходиться зупинка громадського транспорту, через яку проходить одразу 24 маршрути!


Залишилися питання? Телефонуйте до відділу продажу ЖК «Crystal Avenue»: 096 023 03 10.

Хочете оцінити наші дворівневі приміщення на власні очі та вибрати оптимальну для себе площу? Завітайте до нас за адресою: с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 14-А.