Переваги комплекcу

Розстрочка без %
на 12 місяців

Пентхауси з терасами
на вечірній Київ, озеро та ліс

Комплекс бізнес-класу
Якість та комфорт

30% перший внесок
доступний початок

Закрита територія
цілодобова охорона

Електростанція для авто
Ваш погляд у майбутнє

Інвестуй надійно
«НоваБудова» — одна з провідних девелоперських компаній, яка успішно реалізовує житлові комплекси і офіси у Києві та Львові. Кожен ЖК будується за європейськими стандартами, з огляду на всі тренди дизайну і будівництва. Зручна локація і розвинена інфраструктура дозволяє успішно створювати бізнес на території наших комплексів та інвестувати у житло для здачі його в оренду. Ми піклуємося про благоустрій наших територій, і вже тисячі сімей різних поколінь: від маленьких дітей до літніх людей, переконалися у цьому, і відчувають себе комфортно.
0+
Житлових комплексів реалізуємо
0+
Будинків збудовано
0+
Побудованих м2
0+
Щасливих сімей заселено
0+
Років досвіду в нерухомості
На сайт забудовника

Квартири в ЖК «Crystal Avenue» у Петропавлівській Борщагівці

Генеральний план комплексу
Alternate text
Alternate text

Підземний паркінг

Дитячий майданчик

Дитячий майданчик

Спортивне поле

Підземний паркінг

ЖК «Щасливий»

Оксамитова, 9-А

Побудовано

Немає квартир у продажу

Оксамитова, 11-А

Завершення будівництва у грудні 2020 року

Є квартири у продажу

Кришталева, 1

Будується

Незабаром у продажу

Кришталева

У проекті

Кришталева, 1-А

Завершення будівництва у березні 2021 року

Є квартири у продажу

ЖК «Crystal Avenue» новобудови у Петропавлівській Борщагівці
ЖК «Crystal Avenue» новобудови у Петропавлівській Борщагівці
ЖК «Crystal Avenue» новобудови у Петропавлівській Борщагівці
ЖК «Crystal Avenue» новобудови у Петропавлівській Борщагівці
ЖК «Crystal Avenue» новобудови у Петропавлівській Борщагівці
ЖК «Crystal Avenue» новобудови у Петропавлівській Борщагівці
ЖК «Crystal Avenue» новобудови у Петропавлівській Борщагівці
ЖК «Crystal Avenue» новобудови у Петропавлівській Борщагівці

Будинки комплексу

вул. Оксамитова, 9-А

Квартир: 224

Поверхів: 18

Загальна площа: 10342.94 м2

Парковка: Є

Стоянка: Є

Планування

вул. Оксамитова, 11-А

Квартир: 99

Поверхів: 10

Парковка: Є

Стоянка: Є

Планування

вул. Кришталева, 1-А

Квартир: 112

Поверхів: 17

Парковка: Є

Стоянка: Є

Планування

вул. Кришталева, 1

Планування

вул. Оксамитова, 9-А

Побудований

Немає квартир у продажу

вул. Оксамитова, 11-А

Будується

Є квартири у продажу

вул. Кришталева, 1-А

Будується

Є квартири у продажу

вул. Кришталева, 1

Будується

Незабаром у продажу!

Успішний бізнес

Наявність комерційних приміщень площею від 52 м2 до 1047 м2, що разом із вдалим розташуванням, розвиненою інфраструктурою і розташуванням у центрі відразу двох ЖК із загальною кількістю мешканців від 10000 створює передумови для розвитку бізнесу.

Комфортабельні апартаменти

Сучасні планування квартир забезпечать максимум зручностей для організації вашого життєвого простору. Автономне опалення у будь який-час забезпечить вас теплом.

Комфорт та безпека

На першому поверсі ми передбачили сучасне дизайнерське лобі з ресепшеном і консьєржем. Цілодобова охорона комплексу подбає про вашу безпеку!

Приватний дитячий садок

Ми дбаємо про комфорт ваших дітей. Сучасний дитячий садок у дворі з усім необхідним обладнанням посприяє до кращого розвитку вашої дитини.

Панорамні вікна

Панорамні вікна нададуть більше світла внутрішньому простору, відкриють краєвид за вікном та подарують відчуття простору. Виготовлені з високоякісних матеріалів вони забезпечать високу безпеку та енергозбереження.

Зарядні станції для авто

Спеціальні зарядні станції стануть гарним рішенням для власників електромобілів. Ми бажаємо, щоб електротехнології були зручними для вас!

Атмосфера і оформлення

Ексклюзивний ландшафтний дизайн і озеленення, фонтан і вечірнє підсвічування створять гармонійну та вишукану атмосферу місця, де так приємно жити!

Експлуатовані покрівлі

Стильне та практичне влаштування простору втілилось навіть на дахах будинків «Сrystal Avenue». Просторі тераси на даху - особливе місце для відпочинку з неймовірним краєвидом і відчуттям свята.

Підземний та наземний паркінги

Підземний паркінг на 246 місць та наземний гостьовий паркінг будуть зручними не тільки для мешканців комплексу, але і їх гостям. Сісти в авто можна буде не виходячи на вулицю!

Продумані зручності

На території комплексу передбачено дитячі майданчики, гарно оформлені зони відпочинку та повноцінний спортивний комплекс із стадіоном та тренажерами.

Вдале місцезнаходження

«Сrystal Avenue» будується у зручному районі Петропавлівської Борщагівки. У 300 метрах знаходиться Кільцева дорога, де є зупинки транспорту, торгівельні центри та супермаркети.

Інфраструктура

 • Супермаркет "Billa"
хв
 • ТЦ "Епіцентр"
 • Салон меблів "4Room"
 • Автозаправка "КЛО"
 • Гіпермаркет "Ашан"
10 хв
 • м. "Житомирська"
 • Школа №76
 • ТЦ "Апрель"
15 хв
 • Зупинка швидкісного трамваю
 • Залізничний вокзал
25 хв
 • Площа Перемоги
 • Майдан Незалежності
30 хв

Відгуки

Вікторія

Вікторія Інвестор

З усіх но­во­бу­дов ми об­ра­ли ЖК «Crystal Avenue». Ос­кіль­ки він вва­жа­єть­ся еліт­ним комп­лек­сом з не­до­ро­ги­ми за вар­тіс­тю квар­ти­ра­ми і зруч­ною ло­ка­цією. Ще од­на пе­ре­ва­га, яку ми по­ба­чи­ли при ви­бо­рі жит­ла — дос­туп­ність до транс­пор­ту і близь­ке роз­та­шу­ван­ня тор­го­вих комп­лек­сів. По­мі­ти­ли, що за­бу­дов­ник швид­ко бу­дує, а то­му ку­пи­ли квар­ти­ру в дру­гій чер­зі. За­раз че­кає­мо, ко­ли бу­ди­нок бу­де зве­де­но.

Василь Вірастюк

Василь Вірастюк Найсильніша людина планети 2004 року

«НоваБудова» на мою дум­ку, ду­же пер­спек­тив­на ком­па­нія. Це лю­ди, які дот­ри­му­ються сво­го сло­ва. На да­ний мо­мент, я ду­же за­до­во­ле­ний тим, що бу­дин­ки бу­ду­ють­ся якіс­но і вит­ри­му­ють­ся тер­мі­ни зда­чі їх в екс­плуа­та­цію! Ви са­мі мо­же­те при­їха­ти і по­ди­ви­ти­ся в яко­му ста­ні здаються квар­ти­ри, під'їз­ди, схо­до­ві клі­тки. Осо­би­сто ме­не — влаш­то­вує все!

Вікторія

Вікторія Інвестор

Об­ра­ли ЖК «Crystal Avenue» не прос­то так. Чо­ти­ри ро­ки то­му ми вже ку­пу­ва­ли квар­ти­ру в ЖК «Щасливий» у цьо­го ж за­бу­дов­ни­ка, в той мо­мент, ко­ли бу­ди­нок ще не був по­бу­до­ва­ний. І ось те­пер ми тут жи­ве­мо, і зро­зу­мі­ли, що зро­би­ли пра­виль­ний ви­бір. Нам по­до­ба­єть­ся ра­йон і транс­порт­на роз­в’яз­ка. Ко­ли по­ча­ли бу­ду­ва­ти ЖК «Crystal Avenue» ми ви­рі­ши­ли прид­ба­ти ще од­ну квар­ти­ру для доч­ки, щоб во­на, як під­рос­те, мог­ла жи­ти по­руч із на­ми.

Ольга Фреймут

Ольга Фреймут Телеведуча

Зараз, коли жит­тя осо­б­ли­во прим­х­ли­ве, мін­ли­ве, хо­че­ться за­тиш­ку. В та­кий час вчи­мо­ся пра­ви­льно роз­став­ля­ти пріо­ри­те­ти. Най­важ­ли­ві­ши­ми ста­ють бу­ди­нок і сім'я. Ось чо­му я ро­зу­мію, скіль­ки щас­тя тяг­не за со­бою від­крит­тя но­во­го ЖК "Щас­ли­вий" від "НоваБудова". Ві­таю всіх з но­во­сіл­лям! Не­хай у Ва­ших гніз­деч­ках на­ро­джу­ю­ться ді­ти, лу­нає сміх, па­нує мир і зла­го­да. Я щас­ли­ва, що мо­жу при­ві­та­ти вас з важ­ли­вою по­ді­єю, роз­ді­ли­ти та­ку світ­лу ра­дість.

Олена Луценко

Олена Луценко Переможниця шоу "Голос Країни" 2018 року

Для ме­не ве­ли­ка ра­дість ма­ти квар­ти­ру в ЖК «Щасливий» від "НоваБудова". Ме­ні тут ду­же по­до­ба­єть­ся. Пер­ше, що ме­не зди­ву­ва­ло — ди­зайн бу­дин­ків: приєм­на гам­ма ко­льо­рів, що гар­но пі­діб­ра­ні один до од­но­го. Ра­діс­на па­літ­ра, яка від­різ­ня­єть­ся від усіх ін­ших спо­руд. Квар­ти­ра ме­ні теж ду­же спо­до­ба­ла­ся. Во­на якіс­но зроб­ле­на і не бу­ло та­ких мо­мен­тів, які пот­ріб­но бу­ло б пе­ре­ро­би­ти. Я щас­ли­ва, що мо­жу тут жи­ти!

Наталя

Наталя Інвестор

Ми ви­рі­ши­ли ро­би­ти біз­нес і для цьо­го ку­пи­ли при­мі­щен­ня в ЖК «Crystal Avenue». Об­ра­ли са­ме цей комп­лекс, бо жи­ве­мо по­руч, в ЖК «Щас­ли­вий» і з цим за­бу­дов­ни­ком вже зна­йо­мі. Я вва­жаю ЖК «Щас­ли­вий» найк­ра­щим у Ки­ївсь­кій об­лас­ті і, як­що чес­но, в Ки­єві ма­ло та­ких комп­лек­сів, як цей. Ме­ні по­до­ба­єть­ся тран­спорт­на роз­в’яз­ка і те, що тут ду­же ти­хо. Та­ка за­тиш­на, до­маш­ня ат­мос­фе­ра. Те­пер за­ли­ша­єть­ся по­че­ка­ти, по­ки за­се­лять­ся меш­кан­ці в ЖК «Crystal Avenue» і від­кри­ти свою спра­ву.

Новини
Про хід будівельних робіт у ЖК бізнес–класу «Crystal Avenue»

Наш традиційний матеріал розповідає про динаміку будівельних робіт у ЖК «Crystal Avenue» на Петропавлівській Борщагівці, де наразі продовжується зведення одразу трьох будинків проєкту.

Всі новини