Як заробити на нерухомості до 80%

 Інвестиції у нерухомість 

Інвестиції в нерухомість – один із найпопулярніших на сьогодні способів заробітку. Про це є багато теоретичної інформації, але мало практичних кейсів, які покроково показують, як це зробити. Тому ми на конкретному прикладі показуємо, як підібрати квартиру для інвестування і на що при цьому слід обов’язково зважати.

Шукаючи варіант для інвестування, насамперед зважайте на ліквідність об'єкту. Це головний фактор, який сприяє успішному перепродажу.

 


 

На сьогодні найвищу ліквідність мають житлові комплекси

 

Які зведені надійними забудовниками, що здали не один будинок, зуміли заробити лояльність клієнтів, утримати темпи будівництва і вибрати правильний формат ЖК;

 

 

Відповідають тренду на житлові комплекси з розвиненою та продуманою інфраструктурою типу «місто в місті», яка дозволяє жити, працювати та відпочивати, не виходячи з комплексу;

 

 

Які знаходяться за містом (у зв’язку з пандемією і посиленням попиту як в Україні, так і в Європі на заміське житло біля парків, лісів, водойм);

 

 

Мають квартири з сучасним плануванням із терасою чи балконом;
найбільш ліквідними вважають однокімнатні квартири площею 40–45 м2 та двокімнатні – 60–75 м2.

 

 

 


 

 

Одним із таких житлових комплексів у ближньому передмісті Києва, що відповідає вказаним вимогам і показує високий рівень ліквідності, є ЖК бізнес-класу «Crystal Avenue».

Комплекс цікавий потенційним інвесторам, адже має ряд переваг, які збільшують його інвестиційну привабливість і дозволяють отримати вищий прибуток при перепродажу чи здачі в оренду.

 

Переваги ЖК «Crystal Avenue» для інвесторів

  збережено високі темпи будівництва;

► розташування й транспортна розв’язка – 300 метрів до Києва, 7 хвилин до метро «Житомирська»;

► інфраструктура – поруч знаходяться різноманітні ТЦ і гіпермаркети («Епіцентр», «4ROOM», «Ашан»), магазини й інші заклади комерційного й соціального спрямування; а на території ЖК передбачено супермаркет «Сільпо»;

► сучасне будівництво – забезпечено використанням надійних матеріалів (монолітно–каркасна технологія, червоний керамоблок, вентильований фасад);

►  безпека та комфорт – закрита територія, цілодобова охорона з відеоспостереженням.

 

 

 

Етапи інвестування в нерухомість

 

Ідеальний варіант – придбати квартиру на початку будівництва. Різниця між купівлею квартири на стадії котловану і перепродажем уже готового житла після введення будинку в експлуатацію може становити в середньому до 50%. А якщо продати житло на етапі завершення комплексу, прибуток може сягати до 80-100%.

 

Менш ризикована інвестиція – на пізніх етапах будівництва, але і такий варіант дозволяє отримати прибуток у розмірі до 30%. У цьому випадку лишається дочекатися здачі будинку, продати квартиру й отримати прибуток.

 

Безризоковий варіант, але найбільш довгостроковий – це купити житло в зданому будинку та дочекатися коли комплекс добудують. Але поки чекаєте, можна зробити ремонт та здавати квартиру в оренду.

 

 

 

 Реальний кейс для інвесторів ЖК «Crystal Avenue»


ЖК «Crystal Avenue» слугує підтведженням цих варіантів. Будівництво комплексу стартувало в ІІІ кварталі 2017 року із 16 000 грн / м2. По завершенню зведення першої черги комплексу житло за переуступкою в цьому домі коштувало 26 000–28 000 грн / м2, тобто заробіток інвесторів сягнув понад 50%.

Аналогічна ситуація простежується з іншими будинками в комплексі. Зокрема на сьогодні вартість квадратного метра в комплексі складає 26 000 грн / м2. Прогнозована забудовником ціна по завершенню останньої черги становитиме 30 000 грн / м2. А переуступка на неї буде становити приблизно до 35 000 грн / м2.

 

Така динаміка вказує на те, що зараз – оптимальний варіант для купівлі квартири в ЖК із мінімальними ризиками, адже надалі вартість житла тільки збільшуватиметься, а ризики – зменшуватимуться.

Отже, квартири в житловому комплексі бізнес-класу «Crystal Avenue» від компанії «НоваБудова» стануть чудовим варіантом для інвестицій з метою отримання прибутку. Як показує практика, максимальний прибуток отримують інвестори, які вклали кошти в проєкт на початкових етапах будівництва. Проте хорошу вигоду від придбання квартири в комплексі можна отримати і зараз, але зі значно меншими ризиками, зважаючи на прогнози щодо різниці між нинішньою та фінальною вартістю квадратного метра в ЖК «Crystal Avenue».

Інвестуйте вигідно в ЖК бізнес–класу «Crystal Avenue». Дізнавайтеся про умови придбання квартири за телефоном: 

096 023 03 10.

Адреса відділу продажу: с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 14–А.